Manço ve Karaca şarkıları ile anılacak

Fethiye Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da usta sanatçılar Barış Manço ve Cem Karaca'yı anmak için bir konser organize etti. 5 Şubat Çarşamba günü saat 20.00'deki konser Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

PAYLAŞ

Konserde yer alacak müzisyenler ve solistler hazırlıklarını Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde sürdürüyor. Bu yıl değişik aranjelerin yapıldığı Barış Manço ve Cem Karaca şarkıları Mustafa Selçukoğlu, Yeşim Saraç, Adem Kazan, Damla İkizler, Ali Tunç, Sude Karaca, Osman Batur Keser, Mustafa Mert ve Fethiye Belediyesi Kent Orkestrası tarafından seslendirilecek. Usta sanatçıların eserlerinin seslendirileceği organizasyona yoğun bir katılım bekleniyor. 

Fethiye Belediyesi Bando Şefi Hasan Tunç yaptığı açıklamada, “5 Şubat’ta gerçekleşecek Barış Manço ve Cem Karaca Anma Konseri hazırlıklarımız devam ediyor. Türk müziğinde iz bırakan bu iki büyük sanatçımızın sevilen şarkılarını, solist arkadaşlarımız seslendirecek. Fethiye’deki sanatçı arkadaşlarımız sahneye çıkacak. Güzel bir konser olacağına inanıyoruz. Mustafa Selçukoğlu, Adem Kazan, Ali Tunç, Mustafa Mert, Damla İkizler, Sude Karaca ve daha birçok arkadaşımız şarkıları ile konsere renk katacaklar. 2-3 haftadan bu yana şarkıların aranjesi ve icrası konusunda özverili bir çalışma yapıyoruz. Bu yıl değişik düzenlemeler ve sürprizlerimiz var. Tüm halkımızı konsere bekliyoruz” dedi. 

Konserde sahne alacak solistlerden Mustafa Mert, “Diğer yıllara nazaran daha güzel bir konser olacak. Bu yıl ben de solistler arasına katıldım. 5 Şubat’ta Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nde Barış Manço ve Cem Karaca Anma Konserine tüm halkımızı davet ediyoruz. Cem Karaca ve Barış Manço’nun en güzel şarkılarını seçtim” şeklinde ifadeler kullandı. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN