Maliye kavşağında altyapı çalışması

Fethiye Belediyesi ve MUSKİ işbirliği ile başlayan ana kolektör bağlantı çalışması nedeni ile Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde Esnaf Hastanesi Kavşağı'ndan Maliye Kavşağı'na gidiş istikameti trafiğe kapatıldı.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi - Volkan YENGEL

Fethiye’nin farklı noktalarında alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Son olarak Fethiye Belediyesi ve MUSKİ işbirliği ile Esnaf Hastanesi Kavşağı’ndan Maliye Kavşağı’na kadar olan bölümde ana kolektör bağlantı çalışması yapılıyor.yapılan çalışma nedeni ile Esnaf Hastanesi Kavşağı’ndan Maliye Kavşağı’na gidiş istikameti trafiğe kapatıldı.Yolun trafiğe kapalı olması nedeni ile trafik bir arka sokaktan işliyor.
Çalışma nedeni ile Fethiye Belediyesi Sosyal Medya Hesapları’ndan bir mesaj yayınlandı.Yayınlanan mesajda “Belediyemiz ve MUSKİ işbirliğiyle başlayan Ana Kolektör Bağlantı  çalışması nedeniyle 6 Ocak 2022 Perşembe gününden itibaren Mustafa Kemal Bulvarı’nda Esnaf Hastanesi Kavşağı’ndan Maliye Kavşağı’na gidiş istikameti trafiğe kapalı olacaktır.Sorunların kesin çözümü için Gösterdiğiniz anlayışa şimdiden teşekkür ederiz” denildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN