Mado'ya büyük övgü

Fethiye Erasta AVM'de bulunan Mado İşletmecisi Salih Dündar, Ege Bölgesi Mado İşletmeleri tarafından yapılan denetimlerde tam not aldı.

PAYLAŞ

Fethiye Mado, Ege Bölge Müdürü Mustafa Alabey ve Ege Bölge Müdürlüğü Ustası Hüseyin Bekmez’in yapmış olduğu denetimlerde bölgenin en iyisi olduğunu bir kez daha kanıtladı. Denetimler sonrası çalışanlara hizmet içi eğitim de verildi. Bölge Müdürü Alabey tertip, düzen, hijyen ve verilen hizmetin kalitesi için Mado İşletmecisi Salih Dündar’a teşekkür etti. Bölgenin en iyisi olduklarını bir kez daha vurgulayan Alabey, Mado’nun vizyonunu yansıtan işletme oldukları için memnun olduğunu dile getirdi. 

Fethiye Erasta Mado İşletmecisi Salih Dündar açıklamasında, “Yapılan denetimlerden tam not aldık. İşletme olarak Mado’yu temsil ediyoruz. Yapılan ve verilen her düzenlemeyi harfiyen uyguluyoruz. Mado’yu tercih eden herkes bizler için hizmetin en iyisini hakkettiğinin farkındayız. Hizmet için varız. Bizlere her daim destek oldukları için Bölge Müdürümüz Mustafa Alabey’e ve Bölge Ustası Hüseyin Bekmez’e teşekkür ederiz” şeklinde ifadeler kullandı. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN