Lokman Hekim Fethiye Belediyespor salonda çalıştı

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Mamak Belediyespor hazırlıklarını sürdürüyor. Salonda 2 grup halinde kondisyon ağırlıklı çalışan temsilcimiz, bu deplasmandan da galibiyetle dönmenin hesaplarını yapıyor.

PAYLAŞ

Taktik ve teknik çalışmaların yanında kondisyon çalışmalarını da devam ettiren Lokman Hekim Fethiyesporlu basketbolcular, başkentte oynanacak zorlu deplasman maçı için hazırlanıyor. Kondisyoner Haşim Yılmaz yönetiminde gerçekleşen salon antrenmanında basketbolcular ağırlık çalıştılar. Çalışma boyunca LH Fethiye Belediyesporlu basketbolcuların istekli ve hırslı oldukları gözlendi. 

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Kondisyoneri Haşim Yılmaz, FRT Televizyonu’na yaptığı açıklamada, “Sabah çalışmamıza spor salonunda halter ile başladık. Bu çalışmamızı birer saatlik 2grup halinde yapıyoruz. Bu antrenmanımız ile Mamak Belediyespor hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Salonda yapılacak teknik ve taktik çalışmalar ile bu zorlu maç için hazır hale geleceğiz” dedi. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN