LH Fethiye Belediyespor Türk Telekom'a mağlup oldu 87-75

ING Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Lokman Hekim Fethiye Belediyespor deplasmanda Türk Telekom'a 87-75 mağlup oldu.

PAYLAŞ

Ankara Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı Başhakem Yener Yılmaz yönetirken yardımcılıklarını Zafer Yılmaz ve Musa Kazım Çetin yaptı. Türk Telekom sahaya Michael Erick, Mustafa Baygül, Malik Baldwin, Thomas Dekker ve Gregory Wiltjer ilk beşi ile çıkarken; Lokman Hekim Fethiye Belediyespor ise Erick Neal, Caner Ercan, Elgin Cook, Darion Atkins ve Branden Frazier ilk beşi ile parkedeki yerini aldı.

İlk periyodu ev sahibi takım 24-17 önde kapattı. Karşılıklı basketlerin olduğu ikinci periyot 47-40 Türk Telekom'un üstünlüğü ile geçildi. LH Fethiye Belediyespor, Elgin Cook ve Erick Neal'in basketleri ile oyuna tutunmaya çalıştı. Türk Telekom ise Malik Baldwin, Thomas Dekker ve Gregory Wiltjer'in sayıları ile farkın kapanmasına izin vermedi.

Üçüncü periyotta ritmini koruyan Türk Telekom, çeyreği 67-55 önde bitirdi. Final periyodunda da hücumda etkili olan ev sahibi takım mücadeleyi 87-75 kazandı.

Türk Telekom'da Thomas Dekker 25, Malik Baldwin 19 ve Gregory Wiltjer 17 sayı attı. Lokman Hekim Fethiye Belediyespor ise Elgin Cook 27, Erick Neal 26 ve Darion Atkins 10 sayı kaydetti.(FATİH DERELİ)

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN