Kürek Takımından Başkan Karaca'ya Ziyaret

Sapanca'da gerçekleşen 'Gençler Türkiye Şampiyonası Kürek Yarışları'na katılan Fethiye Belediyespor Kürek Takımı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı ziyaret etti.

PAYLAŞ
Kürek Takımından Başkan Karaca'ya Ziyaret
Sapanca’da gerçekleşen ‘Gençler Türkiye Şampiyonası Kürek Yarışları’na katılan Fethiye Belediyespor Kürek Takımı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

27-29 Ağustos 2021 tarihleri arasında Sapanca’da gerçekleşen ‘Gençler Türkiye Şampiyonası Kürek Yarışları’na katılan Fethiye Belediyespor Kürek Takımı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti. Yarışmalarda 1 sporcu elenirken 3 ekip final yarışlarına katılmaya hak kazandı. ‘Küçük Kızlar’ ekibinden Ravza Aktan çekişmeli geçen yarışın ardından üçüncü olarak bronz madalya kazanırken, Elif Eylül Coşkunkurt ise ‘Yıldız Kızlar’ yarışmalarına katılarak her iki eleme yarışını da birinci bitirdi. Coşkunkurt, ‘Genç Kızlar’ yarışında Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı. Daha sonra gerçekleşen ‘Yıldız Kızlar’ yarışında rahatsızlanan yarışmacı Coşkunkurt, yarışmayı beşinci olarak tamamladı.
Başkan Karaca, Fethiye’de böyle başarılı sporcuların yetişmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek sporcuları tebrik etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN