Kurban Bayramı öncesi otogarda yoğunluk yaşanıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olacağını açıklamasının ardından Fethiye otogarında da yoğunluk yaşanmaya başladı. Fethiye'den diğer il ve ilçelere yapılan seferlerde yoğunluk yaşanıyor. Uygulanan fiyatların bayram sonuna kadar geçerli olduğunu belirten Satış Sorulusu Hayati Cıs, 'Uygulanan fiyatlar bayramın sonuna kadar bu şekilde devam eder. Ama sonrasında ne olacağı şuan belli değil' dedi.

PAYLAŞ

YOĞUNLUK OLDUKÇA İYİ 
Fethiye otogarında yaşanan yoğunluktan oldukça memnun olduklarını vurgulayan Satış sorumlusu Hayati Cıs, “Bayram öncesi yoğunluk oldukça iyi… Ama yabancı turist olmadığı için yavaş gidiyor. Ama mutluyuz… Beklentimiz insanların Fethiye’ye gelmesi, tatil yapması ve geri dönüşü. Bizim için önemli olan geri dönüşler. Gelecekler ki biz gönderebilelim. Uygulanan fiyatlar bayramın sonuna kadar bu şekilde devam eder. Ama sonrasında ne olacağı şuan belli değil” şeklinde konuştu. 

FİYATLAR ÇOK NORMAL
Her gün artan maliyetler nedeni ile fiyatların normal olduğuna değinen Satış sorumlusu Mahsun Altun, “Arabalarımızın hepsi dolu, bu sene geçen seneye göre daha iyi… Kalabalık var. Yerli turistler oldukça fazla. Zaten kendini de gösteriyor. Bu yıl diğer yıllara göre daha iyi durumdayız. Fiyatlar ortalama aynı, çok ufak rakamlar oynuyor. Çok fazla fark yok. Normal yani… Biliyorsunuz ki her zaman akaryakıta zam geliyor. Maliyetler gün geçtikçe artıyor. Yolcularımız da fiyattan memnun bizde memnunuz bir sıkıntı yaşamıyoruz. Valla beklentimiz turizm sezonu iyi geçsin. Türkiye’de yaşayan bütün insanlarımız pandemide çok mağduriyet yaşadılar. İnşallah onun rövanşını alırlar. İnşallah her şey daha iyi olur. Tüm insanlarımızın da Kurban bayramı hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı. 

Arzu Özlem Sipahi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN