Konser hazırlıkları tamamlandı

Fethiye Kardelen Sanat Derneği, 14 Aralık Cumartesi günü Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi'nde 'Yeni Yıla Hoş geldin Konseri'düzenleyecek. Koro ve saz ekibi bu etkinlikte seçkin Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirecek.

PAYLAŞ

Konser hazırlıklarının son aşamaya geldiği belirtilirken, Fethiye Kardelen Sanat Derneği Korosu bu programda Türk Sanat Müziği’nin en sevilen şarkılarını seslendirecek. Özel bir okulun salonunda çalışmalarını Şef aynı zamanda Dernek Başkanı Şule Bozok yönetiminde sürdüren koro, solist ve saz ekibi; nostaljik şarkılar ile dinleyenleri mest edecekler. Konserin güzel geçmesi adına saz ekibi ve koro, provalarda özverili bir çalışma yürütüyor. Birbirinden güzel eserlerin yer aldığı programa tüm vatandaşlar davet edildi.

Fethiye Kardelen Sanat Derneği Başkanı ve Koro Şefi Şule Bozok yaptığı açıklamada, “Konser hazırlıklarımız son aşamada. Artık sezonun son konserini veriyoruz. 2019 yılını bu etkinlik ile uğurluyoruz. Yeni yıla hoş geldin diyeceğiz. Programımızda dinleyenlere Türk Sanat Müziği’nin en güzel şarkılarını seslendireceğiz. Sunumumuz TRT Spikeri Gülfem Börü tarafından yapılacak. Tüm halkımızı konserimize davet ediyorum” dedi. 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN