KÖKTENER, MİLLETVEKİLİ ÖZCAN'A ÇALIŞMALARI ANLATTI

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan'a dernek çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Milas'ta Muğla İnternet Gazetecileri Derneği'nin üye bilgilendirme toplantısını ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, internet medyasının anında haber alma anlamında çok önemli olduğunu vurguladı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Muğla’nın Milas ilçesinde, İnternet Gazetecileri Derneği’nin üye alım ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener’in yönetiminde yapılan toplantıya  CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan da katıldı. Özcan, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener’den derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İnternet medyasının anında haber alma anlamında çok önemli olduğunu belirten CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Muğla ili genelini kapsayan dernek çalışmalarının başarılı geçmesini diledi. Önümüzdeki yıllarda internet yasası ile ilgili belli düzenlemenin olması gerektiğinin altını çizen Milletvekili Özcan “Sınırlayıcı, kısıtlayıcı maddeler olmamalı, özgür ve demokratik uygulamalar yapılmalı, yasalar buna göre düzenlenmelidir” ifadelerini kullandı.

Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener de CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan’ın toplantıya katılmasına teşekkür etti.

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN