Kısıtlama yol yapım çalışmaları için fırsat oldu 

Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilen Fethiye Belediyesi, bir yandan şehir merkezindeki ana arter ve diğer bölgelerde yoğun bir yol bakım, onarım ve parke çalışması yürütüyor. Atatürk Caddesi, Merkez Yeni Camii yanı ve Balık Pazarı önündeki yollarda bulunan parkeler çalışanlar tarafından yenileniyor.  

PAYLAŞ

Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilen Fethiye Belediyesi, bir yandan şehir merkezindeki ana arter ve diğer bölgelerde yoğun bir yol bakım, onarım ve parke çalışması yürütüyor. Atatürk Caddesi, Merkez Yeni Camii yanı ve Balık Pazarı önündeki yollarda bulunan parkeler; çalışanlar tarafından yenileniyor.  

Sokağa çıkma kısıtlaması yaşanırken, normal şartlarda sosyal yoğunluk nedeniyle gerçekleştirmekte zorlanılacak alanlarda faaliyetlere hız verildi. Yol bakım, onarım ve parke mesaisi hız kazandı. Korona virüsü tedbirleri nedeniyle sınırlanan sosyal hayatı fırsata çeviren Fethiye Belediyesi; Atatürk Caddesi, Merkez Yeni Camii yanı ve Balık Pazarı önündeki yollarda bulunan parkeleri yenilendi. Öte yandan Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, parke yenilemesi yapılan alanlarda toz oluşmasını önlemek için tankerle sulama çalışması da yaptı. 


 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN