KİLİT PARKE DÖŞEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Zorlar Mahallesi'nde kilit parke döşeme çalışması yaparak yolları güzelleştirmeye ve daha kullanışlı hale getirmeye devam ediyor.

PAYLAŞ


Seydikemer Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir yanında başlattığı yol bakım çalışmalarına devam ediyor. Tam kadro sahada çalışan ekipler, ilçenin mahallelerinde, cadde ve sokaklarında yol bakım çalışmalarını sürdürüyor. Zorlar Mahallesi Oyuk Mevkiine daha önce asfalt yaparak vatandaşların yol çilesini sona erdiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yine aynı mevkiinde kilit parke çalışmalarına başladı. 

Zorlar Mahallesi Oyuk mevkiinde 3 kilometrelik alana kilit parke yapan ekiplerin çalışmalarını Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, Zorlar Mahalle Muhtarı Şaban Türkmen yerinde inceledi. Ekiplerin çalışmaları hakkında bilgi alan Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, daha sonra mahalle muhtarı Şaban Türkmen ve vatandaşların taleplerini dinledi. Seydikemer Belediyesi olarak vatandaşların taleplerini yerine getirdiklerini belirten Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak, yol bakım çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Fettah acar | 08 Ekim 2020 13:34

    Bu nasıl bir iş anlamıyorum.icisleri bakanlığı parke taşı yasaklıyor.turkiye cumhuriyet inin her bölgesinde sökülüp asfalt yapılıyor ama fetiyede yeni döşeniyor

BUNLARA DA BAKIN