Kaymakam Şahiner'e Veda Yemeği 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Adana Vali Yardımcılığı görevine atanan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner için veda yemeği organize etti. Ece Saray Grida Port Restoran'da gerçekleşen etkinliğe yoğun katılım oldu. Kaymakam Muzaffer Şahiner yaptığı konuşmada Fethiye'de 65 kurumun bulunduğunu belirterek Fethiye'nin il olması gerektiğini vurguladı. 

PAYLAŞ
Kaymakam Şahiner'e Veda Yemeği 
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Adana Vali Yardımcılığı görevine atanan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner için veda yemeği organize etti. Ece Saray Grida Port Restoran’da gerçekleşen etkinliğe yoğun katılım oldu. Kaymakam Muzaffer Şahiner yaptığı konuşmada Fethiye’de 65 kurumun bulunduğunu belirterek; Fethiye’nin il olması gerektiğini vurguladı. 
Gerçek Fethiye Gazetesi -

3 yıldan bu yana Fethiye’de başarıyla görev yapan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, son yayımlanan kararname ile Adana Vali Yardımcılığı görevine atandı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Kaymakam Şahiner için veda yemeği tertip etti. Sohbet havasında geçen programa Muğla geçmiş dönem Milletvekilleri Sami Gökmen, Hasan Özyer ve Ali Cumhur Yaka ile Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, oda başkanları, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Gecenin son bölümünde Kaymakam Muzaffer Şahiner’e Cumhuriyet Başsavcısı Kurtca Eker, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, FTSO Başkanı Osman Çıralı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Başkanı Şaban Arıkan tarafından; Fethiye’yi hatırlaması adına çeşitli hediyeler sunuldu. Başsavcı Eker, 3 yıl boyunca birlikte çalıştıkları Kaymakam Şahiner’in; Adliye teşkilatı ve Fethiye için yaptığı katkılara teşekkür etti. 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca konuşmasında, “15 aylık görevimde birlikte güzel hizmetlerde bulunduk. Kaymakamımızı, Vali Yardımcısı olarak uğurluyoruz. Bu şehir hizmet edenleri unutmayacaktır. Onu çok seviyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyorum” şeklinde ifadeler kullandı. 

FTSO Başkanı Osman Çıralı da “Kaymakamımızı uğurlamaktan üzüntülüyüz. Fethiye’ye katkıları büyüktür. Fethiye’nin tanıtımında büyük emekleri oldu. Babadağ Teleferik Projesi, Paraşüt Güvenlik Kurulu’nun oluşturulması ve yönergenin hazırlanmasında büyük emeği geçti. Seydiler Kilimimize, Coğrafi işaret alınmasında faydaları oldu. Yeni görevinde başarılar dileriz” dedi. 

DTO Fethiye Şube Başkanı Şaban Arıkan, “Kaymakamımız STK’lar ve devlet arasında çok iyi köprü kurdu. Sualtı Resim Çalıştayında denize dalarak, hediye ettiğim resme katkıda bulundu” diye konuştu. 

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner de “24 yıldır Türkiye’nin 9 ayrı ilçesinde kaymakamlık yaptıktan sonra Vali Yardımcılığı görevine atandım. 3 yıl boyunca Fethiye’ye hayırseverler tarafından okul, cami ve hastane yatırımları için çaba harcadık. Fethiye’de 65 kurum var. Böylesine kurumların yoğun olduğu ilçenin, il olması gerekiyor. Pek çok ilden fazla kurumun olduğu bir yer Fethiye… Milletvekillerimizin katkıları ile Büyük Samanlık Koyu’nu halk plajı olarak kazandırdık. Gelmeden önce temeli atılan 230 milyon TL’lik Babadağ Teleferik Projesi’nin, Fethiye ve Türkiye’ye büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Körfez kirliliğini önlemek için çaba gösterdik. Bu konuda köklü çalışma yapılması gerekiyor. Kelebekler Vadisi üst tarafına seyir terası yaptırmak istedik. Henüz yapılamadı. Fethiye’de gördüğüm ilgiye teşekkür ederim” dedi.


    

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN