KAYMAKAM FIRAT'TAN MUHTAR KÖSE'YE ZİYARET

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaret kapsamında Akarca Mahalle Muhtarı Cevdet Köse'ye ziyarette bulundu. Muhtar Cevdet Köse, mahalleye yapılan hizmetleri anlatırken ihtiyaç sahibi öğrencilere burs sağlamaya çalıştığını da söyledi.

PAYLAŞ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, gerçekleştirdiği iade-i ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi. Kaymakam Fırat, Fethiye’nin en çalışkan muhtarları arasında yer alan Akarca Mahalle Muhtarı Cevdet Köse’yi aynı zamanda muhtarlık odası olan kendi dükkanında ziyaret etti. Ziyarette azalar da yer alırken, Muhtar Köse, mahallede gerçekleştirdiği hizmetler hakkında Kaymakam Fırat’a bilgiler verdi. Hayırseverler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında köprü kurduklarını dile getiren Muhtar Cevdet Köse, özellikle ihtiyaç sahibi çocuklara burs sağlamak için çaba sarf ettiğini dile getirdi. Mahallenin sorunlarını da Kaymakam Fırat’a ileten Muhtar Köse, ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti.
Kaymakam Eyüp Fırat, “İade-i ziyaretler kapsamında Akarca Mahalle Muhtarımıza ziyarette bulundum. Mahallenin sorunları hakkında bilgi sahibi oldum. Yaptığı güzel hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN