Kaymakam Fırat'tan FOSK-DER'e ziyaret

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Otomobil Spor Kulübü Derneği (FOSK-DER) Başkanı Mesut Karabulut ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

PAYLAŞ

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Ceylan, Honda Club Fethiye Başkanı Barbaros Çolak, kulüp sporcusu Dr. Özgür Yürük de yer aldı. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler de aldı. Kaymakam Fırat, Fethiye Otomobil Sporları Kulübü Derneği adına 18-20 Eylül’de Marmaris’te gerçekleşen WRC Rally of Turkey’de Historic klasmanında yarışan ve kendi kategorisini birinci, genel klasmanı da üçüncü olarak tamamlayıp; Fethiye’ye 3 kupa getiren Dr. Özgür Yürük’ü tebrik etti. 

Güneş Otel ve Mustafa Cem Uzunoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette FOSK-DER Başkanı Mesut Karabulut, Kaymakam Eyüp Fırat’a ilçedeki otomobil sporlarının geleceği ve otomobil sever gençlerimizin talepleri ve beklentileri hakkında düşüncelerini aktardı. Dernek Başkanı Karabulut tarafından Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a plaket takdim edildi. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN