KAYMAKAM FIRAT'TAN BEŞİKTAŞ'A ZİYARET

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaret kapsamında Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği'ne ziyarette bulundu. Kartal Yuvasını da gezen Kaymakam Fırat'a imzalı Beşiktaş forması hediye edilirken Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları'nın yanı sıra yönetim kurulu üyelerinin maskelerinin Beşiktaş armalı olmaları dikkat çekti. Kaymakam Fırat, ''Kartal Yuvasında Beşiktaş'ın yeni formalarını ilk defa canlı olarak görmekten mutlu oldum'' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretler kapsamında Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği’ne ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Özkan Torunoğulları ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kaymakam Fırat’a forma hediye edildi. Beşiktaş futbolcusu Güven Yalçın’a ait 9 numaralı imzalı formayı Kaymakam Eyüp Fırat’a hediye eden Başkan Torunoğulları, taraftarlar derneği olarak Fethiye’de yaptıkları sosyal projeleri anlattı. Daha sonra Kartal Yuvası’nı gezen Kaymakam Eyüp Fırat’a Kara Kartal’ın yeni formaları hakkında Serhat Yılmaz ve Özkan Torunoğulları tarafından bilgiler aktarıldı. 
Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Özkan Torunoğulları, Kaymakam Eyüp Fırat’ın iade-i ziyaretine teşekkür ederek; ‘’Kendisi de Beşiktaşlı. Aynı zamanda Kartal Yuvasında gezdirdik. Maalesef Beşiktaş’ımız Şampiyonlar ligine iyi başlamadı. Yoluna UEFA’da da devam edecek. İnşallah transferlerle güçlenip başarılı olacaktır’’ dedi. 
Kaymakam Eyüp Fırat ise ‘’Ev sahipliği için Başkan Özkan Torunoğulları ve dernek üyelerine teşekkür ediyorum. Kartal Yuvasını da bu sayede ziyaret ettim. Yeni formaları da ilk defa canlı olarak gördüm. Beşiktaş’ımızı da başarılar diliyorum’’ diye konuştu. 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN