KAYMAKAM FIRAT, MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat iade-i ziyaret kapsamında Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve muhtarlar, Kaymakam Fırat'ı dernek binası önünde karşılarken ziyaret samimi bir ortamda geçti.

PAYLAŞ

Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve yönetim kurulu üyelerinin dernek binası önünde  karşıladığı Kaymakam Eyüp Fırat, Dernek Yönetim Kurulu üyeleri ve muhtarlarla tanıştı. Fethiye’nin 41 mahallesi içinde tek kadın muhtar olan Kesikkapı Mahalle Muhtarı Süzen Taşar ve diğer muhtarlar da öncelikli sorunlarını bu ziyarette dile getirdiler. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kaymakam Eyüp Fırat, tüm muhtarlarla yakın dönemde bir toplantı yapılacağını da belirtti. 
Kaymakam Fırat’ın iade-i ziyareti ile ilgili olarak açıklamada bulunan Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü “İnşallah Fethiyemiz’e beraber güzel hizmetler yapacağız. O heyecanı, o enerjiyi de Sayın Kaymakamımızda görüyorum. Tekrar kendisine hoşgeldiniz diyorum” dedi.
Kaymakam Eyüp Fırat ise “Bizim sahadaki en yakın çalışma arkadaşlarımız muhtarlarımız. Beraber tüm mahallelerimizde sorunları tespit edip yapılacak olan işleri sıraya koyup bir yerinden de bismillah deyip başlayıp el birliğiyle vatandaşlarımızın sıkıntılarını, sorunlarını muhtarlarımızın eliyle onlar aracılığıyla da hem tespit edip hem de çözüm noktasında da beraber hareket edeceğiz. Ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN