KAYMAKAM FIRAT'DAN SED MEDYA'YA ZİYARET

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaret kapsamında SED Medya sahibi ve Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener'e ziyarette bulundu. SED Medya bünyesinde bulunan FRT TV, Gerçek Fethiye ve Dost gazeteleri, Fethiye Aktüel Dergisi ve FRT FM radyosunu ziyaret eden Kaymakam Eyüp Fırat, burada yaptığı açıklamada '' Yerel basın bir ilçede vatandaşın nabzını tutan en önemli kurum'' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat iade-i ziyaretleri kapsamında SED Medya ailesini de ziyaret etti. SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener, Dost Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sıdıka Zeybek Kölemen ve Gerçek Fethiye Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ersin Dal’ın karşıladığı Kaymakam Eyüp Fırat, önce SED Medya departmanlarını gezdi. FRT TV, Gerçek Fethiye ve Dost Gazetesi, Fethiye Aktüel dergisi ve FRT FM’i gezen Kaymakam Eyüp Fırat, SED Medya görevlileri ile de bir bir tanıştı. 

Ziyarete teşekkür eden Seda Köktener, ‘’Kaymakamımıza bu iade-i ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yine tam gaz çalışıyor. Her gün haberler ve sosyal medyadan bunu görüyoruz. Güzel çalışmalar yapacak. Önümüzdeki zamanlarda değişiklikleri göreceğiz. Kendileri de yine ziyaretlerin bitmesini bekliyor. Malum yeni gelince geliş-gidiş ziyaretleri çok oluyor. Ziyaretler bittikten sonra biz de Kaymakamımız ile birlikte hep birlikte çalışmalara başlayacağız. Başarılar diliyorum. Tekrar ziyareti için çok teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat da ‘’İade-i ziyaret kapsamında bugün SED Medyadayız. Öncelikle ev sahipliği için Seda Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Yerel basın bir ilçede vatandaşın nabzını tutan en önemli kurum. Özellikle bizim gibi idareciler ve vatandaş için de son derece elzem diye düşünüyorum. İnşallah el birliğiyle bölgedeki tüm dinamikleri harekete geçirerek, ilçenin sorunlarını, sıkıntılarını tespit edip çözüm noktasında elimizden ne gelirse, hep birlikte bir gayret sarf edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN