KAYMAKAM FIRAT'DAN JET ZİYARETLER

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretler kapsamında Fethiye'de adeta jet ziyaretlerde bulunuyor. Kaymakam Fırat, bu ziyaretlerle birlikte Fethiye'yi çok daha yakından tanıma fırsatı da yakalıyor.

PAYLAŞ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, iade-i ziyaretler kapsamında Fethiye’de bir dizi ziyarette bulundu. Kaymakam Fırat, Letoon Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aydemir ve Başhekim Dr. Kadir Aydoğmuş’a iade-i ziyarette bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aydemir ve Başhekim Dr. Kadir Aydoğmuş tarafından karşılanan Kaymakam Fırat, hastanenin sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldı. Hastane yönetim kurulu başkanı Hasan Aydemir, ziyaret için Kaymakam Fırat’a teşekkür etti. 
Kaymakam Eyüp Fırat, İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Özlem Bağcıtek’e de iade-i ziyarette bulunurken kütüphaneyi gezip genel durum, kitap, kaynak ve süreli yayınlar hakkında bilgi aldı.
Buradan Fethiye Müze Müdürlüğü’ne geçen Kaymakam Eyüp Fırat, Fethiye Müzesi Müdürü Emel Özkan’dan müzede bulunan tarihi eserler hakkında bilgiler alıp idari birimleri gezerek müze personeli ile sohbet etti. Kaymakam Fırat, müze müdürlüğünde alınan pandemi tedbirlerini beğendiğini ifade etti.
Kıyı Emniyet Müdürü Mehmet Cankan ve Mehmet Ketenci’ye de iade-i ziyarette bulunan Kaymakam Eyüp Fırat, Kıyı Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Kaymakam Fırat, Fethiyeli iş insanlarından Emekli Albay Hüseyin Gümüşkemer’e iade-i ziyarette bulunurken oradan da Fethiye Gümrük Müdürlüğüne geçti. Fethiye Gümrük Müdürü Fahrettin Evran tarafından karşılanan Kaymakam Fırat, Gümrük Müdürlüğü çalışanlarıyla sohbet ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kaymakam Eyüp Fırat Ece Saray Yönetim Kurulu yetkilisi İş Adamı Nejat Ece’yi de ziyaret edip Fethiye turizmi ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.
Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu'ya iade-i ziyarette bulundu. Zorlu tarafından karşılanan Kaymakam Fırat, Fethiye Orman İşletme çalışanlarıyla sohbet ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN