KAYMAKAM EYÜP FIRAT GÖREVE BAŞLADI 

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, göreve başladı. Ayağının tozu ile Kurban Bayramı'nda şehit ailelerini ziyaret eden Kaymakam Fırat, 'Şehitlerimizin bizlere emaneti, şehit ailelerimizi göreve başlar başlamaz ziyaret ettik' diye konuştu. 

PAYLAŞ

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; 

Fethiye’nin yeni Kaymakamı Eyüp Fırat görevine başladı. Trabzon’a bağlı Of İlçe Kaymakamlığı’ndan, Fethiye Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Eyüp Fırat; Şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Kaymakam Eyüp Fırat ile beraberinde; Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Rüştü Şen, Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya ve Fethiye Müftü Vekili İsa Ünal ile diğer yetkililerle birlikte şehit ailelerini ziyaret etti.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat v beraberindeki heyet ilk olarak 15 Temmuz’da şehit olan Özel Harekat Polisi Birol Yavuz’un ağabeyi Aykut Yavuz’u ziyaret etti. Kaymakam Fırat; daha sonra Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yasin Ağır’ın babası Ramazan Ağır ile Şehit Polis Memuru Özgür Gümüş’ün babası İsmail Gümüş’ü ikametgahlarında ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat; şehit ailelerine Türk Bayrağı hediye etti. Şehit aileleri ziyaretlerinde Fethiye Müftülüğü görevli vaizi Tosunlar Petrol Camii İmam Hatibi Süleyman Sandal tarafından Kuran-ı Kerim okundu. 

Duygu dolu bayram kutlamalarından sonra Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat; Fethiye Taşyaka Şehir Mezarlığı’nda bulunan Şehit kabirlerini ziyaret etti. Şehit kabirlerinde dualar edildikten sonra Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat; Fethiye şehir merkezindeki esnafları ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. Fethiye şehir merkezinde esnafları ziyaret eden Kaymakam Eyüp Fırat; kendini tanıtarak, esnafların bayramı kutladı ve hayırlı işler diledi.

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat yaptığı açıklamada, “Şehitlerimizin bizlere emaneti, şehit ailelerimizi göreve başlar başlamaz ziyaret ettik. Daha sonra da şehitliğimize ziyarette bulunduk. Esnaflarımıza uğrayıp hem tanıştık hem de hayırlı işler dileklerimizi ilettik. Yavaş yavaş ilçemizi tanıyacağız. Görevimize bu şekilde başlangıç yapmış olduk” şeklinde ifadeler kullandı. 

 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN