Kaymakam Büyüker'den MHP İlçe Başkanlığına iade-i ziyaret

Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, MHP Seydikemer İlçe Başkanlığı'nın 'hoş geldiniz' ziyaretinin ardından, teşkilata iadeyi ziyarette bulundu.

PAYLAŞ
Kaymakam Büyüker'den MHP İlçe Başkanlığına iade-i ziyaret
Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, MHP Seydikemer İlçe Başkanlığı’nın ‘hoş geldiniz’ ziyaretinin ardından, teşkilata iadeyi ziyarette bulundu.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem Sipahi

Kaymakam Yıldız Büyüker’i ilçe binasında İlçe Başkanı Mehmet Arıç, MHP Seydikemer Belediye Meclis Üyeleri ve İlçe yönetimi karşıladı.Kaymakam Büyüker, ziyarette Seydikemer’i daha iyi noktaya getirmek için çalışacaklarını belirterek, bunun için birlikteliğin önemine işaret etti. Büyüker, "Seydikemerliler olarak İlçemizin gelişmesi için hangi siyasi düşünceye sahip olursak olalım, sivil toplum örgütleri ve meslek odalarıyla birlikte hepimiz el ele vererek, Seydikemer’in kalkınması için ortak hareket etmeliyiz" dedi. Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren MHP İlçe Başkanı Mehmet Arıç ise Kaymakam Büyüker’e görevinde başarılar dileyerek, ilçenin gelişiminde üzerlerine düşeni yapmayı hazır olduklarını dile getirdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN