KAYMAKAM BALCI ESNAFLARIN DAVETİNE KATILDI

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Karaçulha Mahallesi esnaflarının davetini geri çevirmeyerek, sabahın erken saatlerinde esnaf vatandaşlar ile kahvaltı yapıp sorun ve taleplerini dinleyerek hasbıhalde bulundu.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi - Arzu Özlem SİPAHİ

Karaçulha Mahallesi esnaflarının önde gelen isimlerinden fotoğrafçı Turgut Yıldırım’ın gerçekleştirdiği organizasyonunda Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Karaçulha Mahallesi esnaflar ile kahvaltıda bir araya geldi. Kalabalık esnaf grubunun katıldığı etkinliğe Karaçulha geçmiş dönem belde belediye başkanlarından Yusuf Çaylı, Karaçulha Mahallesi Muhtarı Ömer Ongün, Çamköy Mahallesi Muhtarı Ahmet Bozkurt, Menteşeoğlu Mahallesi Muhtarı Ramazan Küçük ve Karaçulha Mahallesi esnafları katıldı.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltılı etkinlikte Kaymakam Balcı, esnaf vatandaşlardan Karaçulha Mahallesi hakkında bilgiler edindi. 
Kaymakam Alper Balcı’nın davetlerine icabet ettiği için mutlu olduklarını kaydeden Karaçulha Mahallesi esnaflarından Foto Yıldırım işletmesi sahibi Turgut Yıldırım, “Kaymakamımız Alper Balcı beyefendiyi mahallemizde görmekten dolayı çok mutluyuz. Mahallemizdeki esnaf arkadaşlarımızla bu organizasyonu yapmayı karar kıldık. Sağ olsun Kaymakamımız da bizleri kırmadı. İnşallah ilerleyen günlerde mahallemizde daha geniş kapsamlı bir organizasyon yaparak Kaymakamımız ve diğer idarecilerimizle birlikte olacağız. Bu anlamda oldukça verimli bir etkinlik oldu. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi. 
Pandemi süreci ve art arda gelen ekonomik zorluklarla vatandaşların zor süreçten geçtiğini ifade eden Karaçulha Mahallesi geçmiş dönem belde belediye başkanı Yusuf Çaylı ise, “Bugün esnaf arkadaşlarımızın daveti üzerine değerli kaymakamım bizlerle buluştu. Karaçulha’m ve Fethiye’m adına kendilerine teşekkür ediyorum.Ben halkımızın ve milletimizin kafasının dağılması ve biraz sosyal aktivite yaşamaları için bir konser tertip edelim derim. Bu konuda da her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım” ifadelerinde bulundu. 
Karaçulha Mahallesinin Fethiye’nin en büyük mahallesi olduğunu aktaran Kaymakam Alper Balcı ise, “Esnaf arkadaşlarımızın bu daveti beni onure ve mutlu etti. İnşallah ilerleyen günlerde daha kapsamlı bir etkinlik düzenleyerek halkımızla birlikte olacağız” diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN