Kayaman ve yönetiminden ziyaretler

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye'de ziyaretlerde bulundular. Kayaman, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Belediye Başkanı Alim Karaca'ya nezaket ziyaretlerinde bulundu.

PAYLAŞ

Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman ve yönetim kurulu üyeleri Fethiye’de ziyaretlerde bulundular. Kayaman, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ve Belediye Başkanı Alim Karaca’ya nezaket ziyaretlerinde bulundu. 

Kaymakam Eyüp Fırat’ı ziyaretinde yeni görevinde başarılar dileyen Selahattin Kayaman, Gelecek Partisi Muğla İl Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı. Kaymakam Eyüp Fırat, ziyarete teşekkür etti. 

BAŞKAN KARACA’YA DESTEK OLDU 
Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı Selahattin Kayaman beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte CHP’li Belediye Başkanı Alim Karaca’ya destek ziyaretinde bulundu. Kayaman, “Fethiye’ye yaptığı ve yapacağı güzel işlere inanıyoruz. Görevinde başarılarının devamını diliyoruz. Başkanımıza destek veriyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Karaca ziyarete teşekkür etti. 

 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN