Karma Resim Sergisi Göz Kamaştırdı

Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi öğrenci ve kursiyerlerinin el emeği göz nuru resimlerden oluşan karma resim sergisi göz kamaştırdı. 20 kursiyerin yaptığı birbirinden değişik tarzlardaki resimler ilgi ile izlendi. Karma resim sergisinde 45 eser bulunuyor. Fethiye Belediyesi Sosyal İşler ve Kültür Müdürü Halime Ok 'Geleneksel hale gelen sergide çok güzel eserler bulunuyor' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi öğrenci ve kursiyerlerinin çeşitli tarzlarda gerçekleştirdiği resimlerden oluşan karma sergiye ilgi yoğun oldu. Serginin açılışını Fethiye Belediyesi Sosyal İşler ve Kültür Müdürü Halime Ok, Resim öğretmeni Nurdan Karakaş Genç ile kursiyerler birlikte yaparken 20 kursiyerin yaptığı el emeği göz nuru resimler büyük ilgi çekti. Karma sergide bulunan 45 eser arasında resim öğretmeni Nurdan Karakaş Genç’in ‘dastar’ üzerine yaptığı resimlerde sergileniyor. Açılışta konuşanFethiye Belediyesi Sosyal İşler ve Kültür Müdürü Halime Ok “Geleneksel hale gelen sergide çok güzel eserler bulunuyor. Kursiyer arkadaşlar bu senede çok güzel eserler ortaya koydu” ifadelerini kullandı. 
Resim öğretmeni Nurdan Karakaş Genç ise “Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi’nin kuruluşunun 16. yıl dönümünde resim kursiyerleri olarak yaptığımız çalışmaları sergilemek istedik. 20’yi aşkın kursiyerimizin 45 resmi Pazar gününe kadar sergilenecek. Sergide benimde dastar üzerine yaptığım eserlerim yer alıyor. Bu eserler Ankara’da sergilenecek. İlk kez benim oluşturduğum bu sanat çalışmasında özel dokuttuğum dastar üzerine resimler çizdim” diye konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN