Karayiğit, 'SED Medya, bölge basının gururudur'

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ve yönetimine ziyarette bulundu.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı ayrıca Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener beraberinde SED Medya Genel Müdürü Sıdıka Kölemen ve Gerçek Fethiye Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ersin Dal ile Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu. 

SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener yaptığı açıklamada, “Fethiye Ziraat Odası Başkanımız Kenan Karayiğit, bizi ilk ziyaret edenler arasındaydı. Kendisi her zaman basının yanında olmuştur. Hiçbir zaman desteğini esirgememiştir. Bizler de her zaman 
Kenan başkanımız ile işbirliği içinde olmuşuzdur. Bundan sonraki süreçte desteklerinin devam edeceğini biliyoruz” dedi. 

Ziyarete teşekkür eden Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, “SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’i uzun yıllardan bu yana tanıyorum. Çalışan Gazeteciler Gününüzü bir kez daha kutluyorum. Seda beyin tarım ve turizm fuarlarımızda çok büyük emeği vardır. SED Medya, Muğla ve bölge basının gururudur. SED Medya yönetimi ve ekibi ile gurur duyuyoruz. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum” dedi. (FATİH DERELİ)

 
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN