Karaçulha'nın sevilen siması son yolculuğuna uğurlandı

Fethiye'nin Karaçulha Mahallesi'nde yaşayan 68 yaşındaki Muzaffer Yıllıkçı, korona virüsü tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yıllıkçı'nın cenazesi özel kıyafetli görevliler tarafından defnedildi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Kovid-19 can almaya devam ediyor. Her geçen gün vaka ve vefat sayılarında gözle görülür bir düşüş olsa da Fethiye’deki can kayıplarına bir yenisi daha eklendi. Karaçulha Mahallesi sakinlerinden Muzaffer Yıllıkçı’ya yapılan PCR testi pozitif çıkınca; gerekli protokoller çerçevesinde tedavisine başlanmıştı. Yıllıkçı, edinilen bilgilere göre Fethiye Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Servisi’nde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Muzaffer Yıllıkçı’nın ani vefatı yakınlarını ve tanıdıklarını büyük üzüntüye boğdu. 2 çocuk babası olduğu öğrenilen Yıllıkçı’nın cenaze namazı Hallaç Mezarlığı’nda kılındı. Cenaze namazı ve defin esnasında sosyal mesafe ve maske kurallarına dikkat edildi. Muzaffer Yıllıkçı’nın naaşını, Fethiye Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü personeli özel kıyafetler giyerek defnetti.


 

Emrullah Gök

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN