Karaca'yı çiçeklerle karşıladılar

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiye Muhacirler Sosyal Dayanışma Derneği Salih Kocatepe ve dernek yönetim kuruluna ziyarette bulundu. Çiçeklerle karşılanan Karaca, misafirperverliğinden dolayı Başkan Kocatepe ve tüm üyelerine teşekkür etti.

PAYLAŞ

Fethiye Muhacirler Sosyal Dayanışma Derneği’ndeki ziyaret pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşti. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Alim Karaca, “Fethiye Muhacirler Sosyal Dayanışma Derneği, Fethiye’miz için değerli ve önemli bir dernektir. İşbirliği içerisinde çalışacağız. Bizleri bu kadar güzel bir şekilde karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Güzel bir sohbet oldu. Dernek başkanımız Salih Kocatepe nezdinde tüm dernek üyelerimize selamlarımı gönderiyorum. Fethiye’mizi ortak akıl ile yönetiyoruz. Bu şekilde de devam ettireceğiz” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocatepe, muhacirlerin sorunları ile ilgili Karaca’ya bilgiler aktardı. Kocatepe, Karaca’nın ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından Kocatepe tarafından Karaca’ya çiçek takdim edildi.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN