Kahta 02 Spor-Fethiyespor maçı 13.00'te

3. Lig 2. Grup'ta 47 puanla ikinci sırada bulunan Fethiyespor, 27. hafta maçında deplasmanda Kahta 02 Spor ile karşılaşacak. Ceyhanspor galibiyetinin ardından bu uzun deplasman yolculuğuna çıkan Fethiyespor, Pazar günü saat 14.00'te oynanması gereken karşılaşmayı, uçak saati nedeniyle 13.00'a alınmasını talep etti. Ev sahibi Kahta 02 Spor başkan ve yöneticileri de kabul edince karşılaşma saat 13.00'e alındı.

PAYLAŞ

Karşılaşmayı Ankara bölgesinden Yiğit Peşin yönetecek olup, yardımcılıklarını aynı bölgeden Mustafa Tosun ve Azad İlhan yapacak. Ligde 30 puanla 10. sırada bulunan Kahta 02 Spor’da cezalı oyuncuların cezasının bitmesi nedeniyle sadece sakat oyuncular Teknik Direktör Cevizi düşündürürken, Fethiyespor’da da kart cezalısı Mert Özmen ve Berkay Öztuvan kadroda yer alamayacak. 

Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, telefon bağlantısı ile açıklama uzun süren bir yolculuğun ardından Adıyaman’a ulaştıklarını White Star Hotel’de ter idmanı yaptıktan sonra maç saatini beklemeye başladıklarını ifade etti. Bakırcı, Mert ve Berkay’ın dışında eksik oyuncuları bulunmadığını; bu önemli deplasmandan galibiyet çıkarmak istediklerini ifade etti.  
 

Erdoğan Karagöz

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN