KADINLAR BİRLİĞİ'NİN ZEYNEP ABLASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Türk Kadınlar Birliği Fethiye Şube Başkanı emekli öğretmen Zeynep Tuncel, koronavirüse yenik düşerken, son yolculuğuna dualarla uğurlandı. 64 yaşındaki Tuncel'in koronavirüse yenik düşmesi, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. Milas Devlet Hastanesi'nde tedaviye alınan Zeynep Tuncel, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Geçtiğimiz günlerde gripal enfeksiyona yakalandığı öğrenilen Türk Kadınlar Birliği Fethiye Şube Başkanı emekli öğretmen Zeynep Tuncel, rahatsızlığı artınca Fethiye’de hastaneye gitti. Hastanede yoğun bakım üniteleri dolu olunca Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye başlandı. Kovid-19 testi pozitif çıkan Zeynep Tuncel, tüm müdahalelere rağmen hastanede hayatını kaybetti. Aralıksız 3 dönemden bu yana Türk Kadınlar Birliği Fethiye Şube Başkanlığı görevinde bulunan ve pek çok etkinlikte gönüllü olarak görev yapan; gençlere burs sağlayan Zeynep Tuncel’in cenazesi Fethiye’ye getirildi. Taşyaka Şehir Mezarlığı’nda koronavirüs önlemleri alınarak cenaze namazı kılındı. Özel giysili Fethiye Belediyesi cenaze görevlilerinin taşıdığı tabut yine önlemler kapsamında toprağa verildi. Cenaze namazına biricik oğlu Mustafa Tuncel ve arkadaşları katıldı.  

Bir çocuk annesi olan Tuncel’in vefatı, Türk Kadınlar Birliği ve eğitim camiasında derin üzüntü yarattı. Fethiye’deki STK başkan ve üyeleri de Zeynep Tuncel’in ani vefatından büyük üzüntü duyduklarını ifade ettiler.

SED Medya olarak merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz. 


 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN