İnlice Plajı açıldı

Fethiye Belediyesi'ne bağlı FEBAŞ tarafından işletilmekte olan İnlice halk plajı Korona virüs ile mücadele tedbirleri kapsamında yeniden düzenlenerek kapılarını ziyaretçilerine açtı. Tüm korona virüs tedbirleriyle İnlice sezona hazır!

PAYLAŞ

Ülke genelinde Korona salgını mücadelesinde alınan önlemlerin aşama aşama kaldırılmasıyla hayat normale dönmeye başlıyor. Fethiye’nin muhteşem koylarından biri olan İnlice halk plajı da hayatın yavaş yavaş normale dönmesiyle eski günlerine kavuştu. Plaj, gerek bölgede yaşayan vatandaşlar, gerekse de turistler tarafından büyük rağbet görüyor. Öte yandan ucuz yeme-içme ve kafe bölümü bulunan İnlice Plajı herkesin bütçesine uygun bir gün geçirme imkanı veriyor.

Fethiye Belediyesi sosyal medyada yaptığı paylaşım ile İnlice halk plajının açıldığını duyurdu. Paylaşımda, “İnlice Belediye halk plajı açıldı. Yurttaşlarımızın korona virüs tedbirlerine uygun bir şekilde rahatça denize girebilecekleri İnlice halk plajımız ve uygun fiyatlar ile vakit geçirebilecekleri kafemiz sezona açıldı.” ifadeleri yer aldı.
 

Arzu Özlem Sipahi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN