İmza Gününe Yoğun Katılım Oldu 

Türkiye Basketbol Ligi’nde lider durumda olan Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, taraftarları ile imza gününde buluştu. ErastaAVM’de gerçekleşen organizasyonda basketbol severler temsilcimizin başarılı oyuncusu ErickNeal ile bol bol fotoğraf çektirdi. 

İmza Gününe Yoğun Katılım Oldu 
Spor
Türkiye Basketbol Ligi’nde lider durumda olan Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, taraftarları ile imza gününde buluştu. ErastaAVM’de gerçekleşen organizasyonda basketbol severler temsilcimizin başarılı oyuncusu ErickNeal ile bol bol fotoğraf çektirdi. 

Dost Gazetesi'nden Fatih Dereli'nin haberine göre; yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Başkanı Selamettin Yılmaz, Başkan Yardımcısı İzzet Durak, Genel Sekreter Yavuz Topateş, Genel Koordinatör Miraç Efe Doğan, Başantrenör Alkım Ay, İstatistikçi Burak Aydınalp ve takımın önemli silahlarından ErickNeal’in yer aldı. Kurulan stantta forma, atkı ve takvim satışı da yapıldı. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen LH Fethiye Belediyespor’un taraftar buluşması ve imza günü renkli görüntülere sahne oldu. 

TARAFTARIN DESTEĞİ BİZLERİ MOTİVE EDİYOR
Taraftarların satın aldığı ürünleri imzalayan ErickNeal, “Fethiye’yi çok seviyorum ve burada olduğum için çok mutluyum. Burada taraftarlarımızın satın aldığı ürünleri imzalıyorum ve birlikte fotoğraf çektiriyoruz. Kendi evimizde her maçımıza yoğun bir ilgi oluyor. Taraftarlarımızın desteği bizi de motive ediyor. Onların coşkusu ile aynı şekilde mücadelemize devam edeceğiz” dedi. 

GÖSTERİLEN İLGİDEN MUTLUYUZ
Lokman Hekim Fethiye BelediyesporBaşantrenörü Alkım Ay açıklamasında, “Burada çok güzel bir ortam var. Yabancı oyuncularımızdan ErickNeal, teknik heyet ve yöneticilerimiz taraftarlarımızla buluştuk. Gösterilen yoğun ilgi hepimizi mutlu etti. Zaten maçlarımızda da taraftarlarımız bizi yalnız bırakmıyor. Destekleri ile saha içini etkileyebiliyor. Basketbola olan sevgi her geçen gün artıyor. Taraftarlarımız ve halkımızla buluşup, onlarla sohbet etmeyi çok istiyorduk. ErastaAVM’ye teşekkür ediyoruz, bizlere kapılarını açtı. Önümüzdeki haftadan itibaren de okullarımızı ziyaret edip, paneller düzenleyeceğiz. Yönetimimiz, teknik heyetimiz ve oyuncularımızla öğrencilerle ve halkımızla iç içe olmak istiyoruz. Taraftarımız ile birlikte olursak güçlüyüz. Bu birliktelik devam ettiği sürece hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı. 

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA İLERLİYORUZ
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Başkanı Selamettin Yılmaz, “Erasta AVM yönetimine bize bu imkanı sağladığı için teşekkür ediyorum. Biz yöneticiler, Başantrenörümüz Alkım Ay ve ErickNeal halkımız ile buluştu. Bildiğiniz gibi Süper Lig Yolunda 5 bin Atkı diye bir kampanya başlattık. Bunun yanında takvimlerimiz ve Esnaf Hastanesi’nin göğüs reklamının olduğu formalar var. Bu forma ile çıktığımız ilk maçta Anadolu Basket takımını mağlup ettik. Atkı, takvim ve formalarımızı imza gününde taraftarlarımız ile paylaşıyoruz. İkinci yarının ikinci maçında Petkimdeplasmanına gidiyoruz. Taraftarımızın bizleri deplasmanda da desteklemesini istiyoruz. Fethiye kendisine verilen değeri mislisiyle geri veren bir ilçemiz. Ülkemizde bin civarındaki ilçeden biriyiz ama şu an TBL’de 16 takım arasında şampiyonluk yolunda ilerliyoruz. Lider durumdayız. Bu da Fethiye’nin farkı. Taraftarımız bize güç versin biz zirvede olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

Son Güncelleme: 27 Ocak 2020 17:22

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN