İlçe Başkanı Öztürk turizmcilerin sorunlarını dinledi 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Kerim Arslan, Salih Dündar, Mustafa Dişdiş ve Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil ile birlikte Fethiye Otelciler Birliği yönetimini ziyaret etti. 

PAYLAŞ

Turizm sezonuna az bir zaman kalırken, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk ve beraberindeki heyet, Fethiye Otelciler Birliği Başkanı aynı zamanda Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Uysal’ı ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye Otelciler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Yasin Özdemir, Tolga Doğan, Barkın Bağcı, Ali Özdemir ve Can Belci de yer aldı. 

Gerçekleşen toplantıda turizm sezonu öncesinde görüş alışverişinde bulunuldu. Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal, ülke ve Fethiye turizminin güncel sorunlarını iletti.  Fethiye Otelciler Birliği Başkanı AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk turizmcilerin taleplerini dinledi. Öztürk, sorunların çözümü için gerekli mercilerle iletişime geçeceklerini aktardı. Uysal, samimi yaklaşımlarından dolayı İlçe Başkanı Turgay Öztürk’e teşekkürlerini sundu. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN