İlçe Başkanı Öztürk mazbatasını aldı

Hafta sonu gerçekleştirilen AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı 7. Olağan Genel Kurulu'nda 227 oy ile İlçe Başkanlığı görevine seçilen Turgay Öztürk, mazbatasını aldı. İlçe Başkanı Öztürk, 'Görev dağılımının ardından hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız. Hedefimiz her zaman teşkilatımızı güçlü kılmak' dedi.

PAYLAŞ

Bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte mazbatasını almak için Fethiye Adliye Sarayı’na gelen AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, hedeflerinin teşkilatlarını güçlü kılmak olduğunu vurguladı. Olağan genel kurulda delegelerin teveccühü ile İlçe Başkanlığına seçilen Öztürk’e mazbatasını, Fethiye İlçe Seçim Kurulu Müdürü Murat Başkaya takdim etti. Başkaya, Öztürk ve yönetimine başarılar diledi. 

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “Pazar günü kongremiz gece geç saatlere kadar sürmesinin ardından, 7. olağan genel kurulumuzu tamamlamış olduk. İlçe Seçim Kurulu da çalışmalarını neticelendirdi. 2 günlük itiraz süreci vardı, o da tamamlandı. Mazbatamızı almak üzere bazı yönetim kurulu arkadaşlarımız ile geldik. Görev dağılımının ardından hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız” diye konuştu. 

Açıklamasını sürdüren Öztürk, “Hedefimiz her zaman teşkilatımızı güçlü kılmak. Daha sonra Fethiye Belediyesini kazanacak başarılı bir oluşum meydana getirmek. Hem genel seçimlerde hem de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy oranımızı arttırıp; Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne 1-2 milletvekili fazladan göndermek ve Reisimize en büyük desteği vermeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN