İlçe Başkanı Demir ve Yönetiminden Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir beraberinde yönetim kurulu ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Demir, 'Fethiye'ye bir şeyler kazandırmak adına hepimiz elimizi taşın altına sokmaya hazırız. Bildiğiniz gibi Kaymakamlık siyaset üstü bir kurum' dedi.

PAYLAŞ

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a hoş geldin ziyaretleri devam ediyor. CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiye’ye bir şeyler kazandırmak için ellerini taşın altına sokmaya hazır olduklarının altını çizdi. Kaymakamlığın siyaset üstü bir kurum olduğunu vurgulayan İlçe Başkanı Demir, Kaymakam Fırat’a görevinde başarılar diledi. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “İlçemize atanan Sayın Kaymakamımıza hoş geldin ziyaretinde bulunuyoruz. Fethiye’deki görevinde başarılar diliyoruz. Fethiye’ye bir şeyler kazandırmak adına hepimiz elimizi taşın altına sokmaya hazırız. Bildiğiniz gibi Kaymakamlık siyaset üstü bir kurum. Hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi. 

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat açıklamasında, “CHP Fethiye İlçe Teşkilatı nezaket gösterip, ziyarette bulundular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Fethiye halkı son derece pozitif ve sıcakkanlı… Hemşerilerimiz hem makam ziyaretinde bulunuyorlar hem de sokakta gördüklerinde davet ediyorlar. Tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu. 

 
 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN