İLÇE BAŞKANI DEMİR, 'İKTİDARA YÜRÜYORUZ' 

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, hafta sonu Ankara'da gerçekleştirilen CHP Genel Merkez Olağan Genel Kurulu'nu değerlendirdi. Kongreye yoğun bir katıl olduğunu kaydeden Demir, 'Parti olarak birlik beraberlik mesajları verdik. Ülke genelinde gerçekten bir CHP rüzgarı esiyor' dedi. 

PAYLAŞ

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilen CHP Genel Merkez Olağan Genel Kurulu’nu değerlendirdi. Kongreye yoğun bir katıl olduğunu kaydeden Demir, “Parti olarak birlik beraberlik mesajları verdik. Ülke genelinde gerçekten bir CHP rüzgarı esiyor” dedi. 

Genel kurulda çok büyük bir heyecan yaşandığını belirten CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, emin adımlarla iktidara yürüdüklerini vurguladı. Türkiye genelinde ittifaklarla yüzde 55-60’lara ulaşacaklarını söyleyen Demir, Cumhuriyet Halk Partisi kadroları olarak birlik ve beraberlik içinde ülkeyi yönetmeye talip olduklarını ifade etti. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “37. olağan genel kurulumuz çok güzel geçti. Beklemediğimiz bir ortamda gerçekleşti. Parti olarak birlik beraberlik mesajları verdik. Ülke genelinde gerçekten bir CHP rüzgarı esiyor. Öte yandan yeni bir yapılanma içerisine girdik. Kongre salonuna girdiğimizde gözlerimize inanamadık. Çok büyük bir heyecan vardı. 2 gün süren kongrede Fethiye Belediye Başkanımız Alim Karaca ile birlikte oyumuzu kullandık” dedi. 

Açıklamasını sürdüren Demir, “Yenilenen parti kadrosu tüm Türkiye’de yeni bir sinerji oluşturdu. İktidar olmak için emin adımlarla yola çıktık. Ülke genelinde kardeş partimiz İyi Parti ile beraber yüzde 55-60’lara çıkacağız. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 22 maddelik bir açıklama yayınladı. Bu en kısa sürede Türkiye’nin gündemine oturacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi kadroları olarak birlik ve beraberlik içinde ülkeyi yönetmeye talibiz. Genel kurulumuzda Parti Meclisi de belirlendi. Ülkemize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde ifadeler kullandı. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN