İLÇE BAŞKANI DEMİR'DEN MUHTARLARA JEST

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Fethiye'deki muhtarlara yönelik ile tekne turu düzenledi. Mahalle muhtarlarının yorgunluk atması adına böyle bir etkinliğe imza atan İlçe Başkanı Demir, katılım sağlayan muhtarlara teşekkür etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Muhabirimiz Fatih Dereli'nin haberine göre; Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı ve Karagedik Mahalle Muhtarı Niyazi Canözü ile mahalle muhtarlarının katıldığı tekne turu samimi bir ortamda geçti. Sabah saatlerinde kordon boyundan Oasis isimli tekne ile koyları dolaşmak için açılan mahalle muhtarları, pandemi dönemindeki yoğun çalışmanın yorgunluğunu da attılar. Eşsiz güzellikteki koylarda denize girip, stres atan muhtarlar, gezi etkinliği için CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir’e teşekkürlerini sundular. 

CHP Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir yaptığı açıklamada, “Muhtarlar Derneği Başkanımız ve mahalle muhtarlarımıza bu teklifi yaptığımda memnuniyetle karşıladılar. Muhtarlarımız halkın emekçileri ve her zaman vatandaşlar ile iç içe… Onların emeğini ödeyemeyiz. Bunun için bir tekne turu düzenlenmeye karar verdik. Dernek başkanımıza ve katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederiz. CHP Fethiye İlçe Örgütü olarak bu tür etkinliklerimiz devam edecek” dedi. 

Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı ve Karagedik Mahalle Muhtarı Niyazi Canözü açıklamasında, “CHP İlçe Başkanımız Mehmet ağabeyimiz heyecanlı bir şekilde görevini sürdürüyor. Kendisini yıllardır tanıyorum. Muhtarlarımızın yorgunluk atacağı bir etkinlik olacak. İlçe başkanımızın Fethiye’deki enerjisini görüyorum ve bundan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İlçe Başkanımız Mehmet Demir, Fethiye için bir kazançtır” şeklinde ifadeler kullandı.   

  

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN