İl Başkanı Mete'den hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve beraberindeki heyet, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü makamında ziyaret etti. Seydikemer'in çalışkan bir belediye başkanına sahip olduğu için şanslı olduğunu dile getiren Mete, 'Sayın Belediye Başkanımız Yakup Otgöz Seydikemer için gece gündüz çalışıyor. Sık sık Ankara'ya giderek yatırımları yakından takip ediyor. Seydikemer hak ettiği yere gelecektir' dedi.

PAYLAŞ

Sohbet havasında geçen ziyarette yeni yatırımlar ile Seydikemer’in hak ettiği yere ulaşacağı vurgusu yapıldı. AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, yeni hizmet binasına taşınmalarından dolayı; Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Seydikemer halkına verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini kaydeden Başkan Otgöz, yatırımlara hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.   

BAŞKANIMIZ ÖZVERİLİ ÇALIŞIYOR  
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete yaptığı açıklamada, “Seydikemer'de ilk dönem daha çok altyapı hizmetine önem verildiği için yapılan hizmetler çok fazla gözükmüyordu. Bu ikinci dönem. Şimdi Seydikemer Belediyesi yeni hizmet binası, hemen karşıda Hükümet Konağı… Seydikemer Devlet Hastanesi inşaatı ve diğer yatırımlarla Seydikemer diğer ilçeler ile arasında olan açığı kapatacak ve Seydikemer hak ettiği yere gelecek. Başkanımız bu konuda elinden geldiğince özverili bir şekilde çalışıyor. Bizlerde başkanımıza destek olmaya devam edeceğiz. Seydikemer'e 2023 hedefleri doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceğiz. Başkanımız sağ olsun bugün nezaket gösterip belediye binasında bizleri ağırlıyor. İnşallah yeni hizmet binasında daha güzel çalışmalara imza atılacak” diye konuştu.  

YATIRIMLAR HIZ KESMEYECEK 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “İl Başkanımız, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önce Seydikemer’e; daha sonra da Fethiye’yi ziyaret edecek. 1 Şubat Pazartesi günü il kongremiz var. Ben şimdiden kendisine hayırlı uğurlu olsun diyorum. İl Başkanımız, ilçemizde yapılan çalışmaları yerine görme fırsatı buldu. Yaklaşık bir ay önce yeni binamıza taşındık. Yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Seydikemer halkına verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. Şu zamana kadar sunduğu desteklerden dolayı şahsım ve Seydikemer halkı adına teşekkür ediyorum. İnşallah kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. (FATİH DERELİ)
 

Gerçek Fethiye

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN