İl Başkanı Mete delegeler ile bir araya geldi

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 7. Olağan Kongre sürecinde ilçe programlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Seydikemer'deki delegeler ile bir araya gelen İl Başkanı Mete, '1 Şubat'ta yeni bir yönetimle beraber 2023 hedeflerine ulaşmak üzere çalışmalarımıza başlayacağız' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, meclis üyeleri ve parti delegeleri ile bir araya geldi. Tufanlar Dinlenme Tesisinde yapılan toplantıda AK Parti Seydikemer Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, AK Parti Muğla İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Burak Kaplan da yer aldı. 

5 YILDIR BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ 
Açılış konuşmasını yapan AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, “İl başkanımızla 5 seneden beri çalışıyoruz. Seydikemer’de yaptığımız çalışmaları ve hizmetleri beraber güzel bir şekilde yürüttük. İnşallah önümüzdeki dönemde de uyumlu bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR 
Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz konuşmasında, “Kongreler bu yıl pandemiden dolayı görkemli bir şekilde olmuyor ama güzel oluyor. 8-10 ilin genel kurulu bir arada oluyor. İnşallah bizim de kongremiz 1 Şubat’ta olacak. Genel Merkezimiz Kadem Mete başkanımızı işaret etti. Bugüne kadar birlikte çalıştık. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Seydikemer için elinden gelen gayreti göstereceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Seydikemer’i birlikte kalkındıracağız, güzelleştireceğiz. Yapacak çok işimiz var. Yeni bir ilçeyiz. İşler yapmakla bitmiyor, bunların üstesinden bir bir geleceğiz. Kadem başkanımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum” şeklinde konuştu. 

7. OLAĞAN GENEL KURUL 1 ŞUBAT’TA 
AK Parti Muğla İl Teşkilatı 7. Olağan Genel Kurulu’nun, 1 Şubat Pazartesi günü yapılacağını belirten İl Başkanı Kadem Mete; bu zamana kadar yaptığı çalışmalar hakkında geniş bir değerlendirmede bulundu. Konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran İl Başkanı Kadem Mete, “Pandemiden dolayı ertelenen kongre sürecimiz vardı. 13 Ocak’tan itibaren tekrar sürece başlandı. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olduğundan dolayı Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri kongremiz yapılıyor. Genel Merkezimiz bizim için de 1 Şubat tarihinde karar kıldı. İlçelerimizi geziyoruz, bugün Seydikemer’de ve Fethiye’deyiz. Hem delegelerimizle hasbihal yapıyoruz, malum oylarına talibiz hem de varsa soruları, talepleri onları dinliyoruz. İnşallah 1 Şubat’ta yeni bir yönetimle beraber 2023 hedeflerine ulaşmak üzere çalışmalarımıza başlayacağız” dedi. (FATİH DERELİ)


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN