İl Başkanı Korkmaz'dan gazilere başsağlığı

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Fethiye programı kapsamında Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Şahin ve yönetimini ziyaret etti. İl Başkanı Korkmaz, Gara'da şehit düşen askerler ve görevliler adına Başkan Şahin'e başsağlığı diledi.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi -

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz beraberinde il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Şahin ve yönetimine ziyarette bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette İl Başkanı Korkmaz, gazilerin sorunlarını da dinledi. 
 
Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Şahin yaptığı açıklamada, “MHP İl ve İlçe Başkanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsun bizi hatırladılar. Gara’da şehit düşen askerlerimize ve görevlilerimize Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi. 

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz açıklamasında, “Bildiğiniz gibi Gara bölgesinde 13 evladımız şehit düştü. Operasyonda 2 askerimiz de şehit oldu. Fethiye programımız kapsamında Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettik ve başsağlığı dileklerimizi ilettik. İstişarelerde bulunup, sorunlarını dinledik. Başkanımıza her zaman yanımızda olduğu için teşekkür ediyoruz” şeklinde ifadeler kullandı. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN