İl Başkanı Akmeşe'den teşekkür ziyareti 

PAYLAŞ

İyi Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, partisinin Fethiye İlçe Teşkilatına teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Akmeşe, partililer ile birlikte istişarelerde bulundu.

Geçtiğimiz ay İyi Parti Muğla İl Başkanlığına seçilen Davut Cumhur Akmeşe, partililerine teşekkür etmek amacıyla Fethiye ilçe binasında partililer ile buluştu. Ziyaretlerine Seydikemer ilçesinden başladığını ifade eden İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, ziyaretlerinin teşekkür amaçlı olduğunu belirtti. 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “İyi Parti Muğla İl Başkanımız Davut Cumhur Akmeşe, ilçe binamızda bizleri ziyaret etti. Çalışmalarımız ile ilgili bilgilerimizi aktardık kendilerine. Gündeme dair görüş alış verişinde bulunduk. Bu anlamda ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

İyi Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, “Bilindiği üzere bir ay önce il başkanlığı seçimimiz yapıldı ve üyelerimizin takdiri ile ben il başkanı oldum. Teşekkür ziyaretleri kapsamında, partimizin Fethiye İlçe Teşkilatında partililerimiz ile bir araya geldik. Seydikemer ilçemizden ziyaretlere başladık ve sırasıyla Fethiye’den Muğla’ya doğru gidiyoruz. Ziyaretlerimizde görüş alış verişinde bulunup, istişareler de yapıyoruz. İnşallah bu ziyaretler sonrası partimizde aldığımız kararlar neticesinde hızla büyümeye devam edeceğiz” diye konuştu.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN