İkinci yarı hazırlıkları Perşembe günü başlıyor

Türkiye Basketbol Ligi'nde ilk yarıyı lider bitiren Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, ikinci yarı hazırlıklarına Perşembe günü başlıyor. Bu kapsamda temsilcimiz iki hazırlık maçı oynayacak.

PAYLAŞ

İkinci yarı hazırlıkları kapsamında Perşembe günü topbaşı yapacak olan LH Fethiye Belediyespor daha sonra Cuma günü İzmir’de Bornova Belediyespor, Cumartesi günü Manisa’da Akhisar Belediyespor ile hazırlık maçı oynayacak. Daha sonra tekrar Fethiye’ye dönecek olan takımımız, çalışmalarına Fethiye’de devam edecek. Lokman Hekim Fethiye Belediyesporikinci yarının ilk maçında 25 Ocak Cumartesi günü kendi evinde Anadolu Basket takımını ağırlayacak. İlk yarıyı lider tamamlayan Lokman Hekim Fethiye Belediyespor oynadığı 15 maçta 12 galibiyet 3 mağlubiyet aldı. Bin 228 sayı atan temsilcimiz potasında ise bin 190 sayı gördü. ErickNeal264 sayı, 125 asist, 79 ribaunt ve 30 top çalma ile başarılı bir grafik çizerken; diğer Amerikalı oyuncumuz De Angelo Riley 181 sayı, 95 ribaunt ve 15 blok ile oynadı. Kaptan Sercan Ergin 136 sayı-46 ribaunt, Utku Yücedağ 111 sayı-95 ribaunt, Murat Erensoy 89 sayı-61 ribaunt, Mert Gizir 84 sayı-36 ribaunt, Sezgin Eriş 77 sayı-36 asist, Talat Altunbey 64 sayı-30 ribaunt, Ozan Dilik 57 sayı-22 asist ile takıma katkı sağladılar. 

AY EN BAŞARILI BAŞANTRENÖR SEÇİLDİ 
Basketbolseverler arasında saygın bir yere sahip olan Yüksekpost (yuksekpost) twitter sayfası tarafından yapılan “Türkiye Basketbol Ligi’nde İlk Yarının En BaşarılıBaşantrenörü” anketinde Lokman Hekim Fethiye BelediyesporBaşantrenörüAlkım Ay açık ara birinci seçildi. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN