İkinci Bahar büyük ilgi gördü

İstanbul Temaşa Tiyatrosu tarafından sahnelenen İkinci Bahar isimli oyunda sevilen sanatçılar Cihat Tamer ve Bedia Ener aşk, romantizm ve komedi yüklü bir oyun ile Fethiye'de tiyatroseverler ile buluştu. Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi'nde gerçekleşen organizasyona yoğun ilgi oldu.

PAYLAŞ

Cihat Tamer ve Bedia Ener; aşk, romantizm ve komedi yüklü bir oyunla tiyatroseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. İkinci Bahar adlı oyun aşk ve mutluluğun insanı her yaşta bulabileceğini anlatıyor.Cihat Tamer ile Bedia Ener’i tiyatro sahnesinde buluşturan oyunda ikiliye; Pınar Ünsal, Dost Elver ve Serkan Budak eşlik etti. AlfonsoPaso’nun eserinden uyarlanan oyunun yönetmenliğini Serkan Budak yaptı. İnsanın ancak yaşama sevincini yitirdiği zaman öleceğini anlatan oyun “Aşkın ve mutluluğun yaşı yoktur” temasıyla yola çıkıyor.

İki kuşak arasında idealleri, hayalleri çok çalışmak ve para kazanmak üzerine kuran bir genç kuşak ve hayatın rengi ve mutluluğu geç de olsa fark etmiş olan diğer kuşak arasındaki diyalogların mizahi bir dille ele alındığı oyun izleyenlerin beğenisini kazandı. Oyun sonunda izleyenler ünlü oyuncuları ayakta alkışladı. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN