İclal Aydın, Menteşe'de Okurlarıyla Buluştu

Menteşe Belediyesi 6. Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında kültür – sanat dünyasının sevilen isimlerini Menteşelilerle buluşturmaya devam ediyor. Oyuncu – Yazar İclal Aydın 6. Menteşe Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında düzenlenen kitap imza gününde Menteşelilerle bir araya geldi. Menteşe Belediyesi'nin konuğu olarak İskender Alper Konakaltı Kültür Merkezi'nde düzenlenen kitap imza gününe katılan İclal Aydın Menteşelilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

PAYLAŞ
İclal Aydın, Menteşe'de Okurlarıyla Buluştu
Menteşe Belediyesi 6. Menteşe Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında kültür – sanat dünyasının sevilen isimlerini Menteşelilerle buluşturmaya devam ediyor. Oyuncu – Yazar İclal Aydın 6. Menteşe Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında düzenlenen kitap imza gününde Menteşelilerle bir araya geldi. Menteşe Belediyesi’nin konuğu olarak İskender Alper Konakaltı Kültür Merkezi’nde düzenlenen kitap imza gününe katılan İclal Aydın Menteşelilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Gerçek Fethiye Gazetesi - Abdurrahman Yılmaz

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş kitap imza gününde yaptığı konuşmasında, “İclal hanımı ben de sizlerle gibi ekranlardan severek takip ediyordum. Kendisini her ne kadar oyuncu kimliği ile tanısak da bugün yazar kimliği ile aramızda. Yazarlığının oyunculuğu kadar iyi olduğunu duyduğumuz için kendisini Kültür ve Sanat Şenliklerimize davet ettik. İclal Hanım da sağ olsun bizleri kırmadı ve davetimizi kabul etti. Türkiye’nin en çok kitap okunan, sevgi, hoşgörü ve en önemlisi özgürlükler kenti Menteşemize hoş geldiniz.” dedi.  
Ege’nin havası gibi insanlarının da sıcak olduğunu söyleyen sevilen yazar İclal Aydın, “Sıcak karşılamanız için çok teşekkür ederim. Bugün burada sizlerle olmaktan ben de çok mutlu oldum.” dedi. 
Okurlarıyla bir süre sohbet eden İclal Aydın şenlik kapsamında kitaplarını imzaladı. Oyuncu – yazar İclal Aydın’a şenliğe yapmış olduğu katılımlarından dolayı Menteşe Belediye Başkanı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.  
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN