İBB'den Başkan Karaca'ya ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse, Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'yı ziyaret etti. İl ve İlçe Belediye Başkanlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunan İBB ekibi ziyaretlerine devam edecek.

PAYLAŞ

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Akköse ve Cayak’ı makamında ağırladı. Fethiye ile ilgili bilgiler veren Karaca daha sonra 2019 yılından bugüne kadar yapılan faaliyetleri de aktararak, “örnek alınabile ek projeler konusunda karşılıklı olarak tecrübelerimizi paylaşacağız. Kentlerin ortak sorunları, geleceğe yönelik yapılması planlanan faaliyetler ve planlama stratejileri konuştuk. ”dedi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse, “Türkiye genelindeki birçok il ve ilçe belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Karşılıklı olarak fayda sağlayabileceğimiz projeler geliştireceğiz. Verimli bir ziyaret oldu. Ziyaretlerimize Muğla’nın diğer ilçe belediyeleri ile Antalya’nın ilçe belediyeleri ile devam edeceğiz.”şeklinde ifadeler kullandı.
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN