Hollandalı Ressam, eserlerini sergiledi

25 yılı aşkın bir süredir Fethiye'de yaşayan Hollandalı Ressam İsabelle Cordes, eserlerini Kesikkapı Mahallesi'nde bulunan Köşe Kahve'de sergiledi. Cordes'in farklı stili ile birçok farklı konuda çizdiği resimler, sergiyi gezenlerin beğenisini kazandı.

PAYLAŞ

Hollanda’nın yanı sıra ülkemizde İstanbul, Ankara, Kaş, Kalkan ve Antalya’da da resimlerini sergileyen Ressam İsabelleCordes; yağlı boya ve karışık tekniklerle farklı yüzeyler üzerine çalışmalar yapıyor. Şu zamana kadar 15 civarında sergi açtığını kaydeden Cordes’in, Fethiye’deki sergisine de yoğun ilgi oldu. Fethiye’de yaşayan yerleşik yabancıların yanı sıra vatandaşların da yer aldığı sergi, beğeniyle gezildi. 

Hollandalı Ressam İsabelle Cordes yaptığı açıklamada, “Hollanda’da doğdum. 1994 yılından bu yana Fethiye’de yaşıyorum. Burada bir sergi açtım. Resimlerimde farklı konuları işliyorum. Tarihi figürler çizmeyi çok seviyorum. Bu sergimde her konudan bir resim bulabilirsiniz. Hayvan, doğa, insan… Resimlerime dekoratif sanat da diyebiliriz. Çocukluğumdan bu yana resim yapıyorum ve şu ana kadar 15 civarında kişisel sergim oldu” ifadelerini kullandı. 


 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN