Hizmete Teşekkür İçin Geldiler

Cami Mahallesi Muhtarı Gürol Kavak, mahalle sakinleri ve azalar mahallelerine verilen hizmet için Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca'ya teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler. Cami Mahallesi sakinleri Başkan Karaca'ya, '20 yıldır alamadığımız hizmeti almanın hazzını yaşıyoruz' dediler.

PAYLAŞ

Mahalle Muhtarı Gürol Kavak, 9 ay gibi kısa bir süre de mahallenin sorunlarının çözüldüğüne dikkat çekerek, “Yapılabilecek hizmetler hemen gerçekleştiriliyor. Parklarımızın eksiklikleri giderildi, yollarımız yapıldı, parke için bekleyen yerlerde kısa sürede tamamlanacak, alt yapısal eksiklikler için çalışmalarımız hızla ilerliyor. Başkanımıza bize verdiği hizmete teşekkür etmek için geldik. Talebimiz yok.”dedi.
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da tüm mahallelerde belediye ekiplerinin hizmet anlamında seferber edildiğini belirterek, “Öncellikle alt yapı ile ilgili sorunların çözümü için yoğun mesai harcıyoruz. Foça Mahallesi, Tuzla Mahallesi, Kesikkapı mahallesi şantiyeye döndü. Elektrik tellerinin yer altına alınması için ADM ve Telekom ekipleriyle ortak çalışma yürütüyoruz. İçme suyu boruları aspes borularla değiştirdik. Kesikkapı mahallesinde dekoratif sokaklar oluşturuyoruz.”şeklinde konuştu. 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN