HİSARÖNÜ BARLAR SOKAĞI ARENAYA DÖNDÜ

Türkiye ve Fethiye'nin turizm değerlerinden Ölüdeniz Mahallesi'nde, Hisarönü Mevkii'ndeki kavga korona virüsünü unutturdu. 2 grup arasında başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından barlar sokağı adeta arenaya dönüştü. Barlardaki onlarca turistin cep telefonları ile görüntüleyip, sanki boks maçı anlatırcasına espriler yapması turizm adına derin üzüntü verdi. Vatandaşlar, 'Bindiğimiz dalı kesiyoruz. Bu kavgalara neden olanlar, turizmi olumsuz etkiliyor' ifadelerini kullandılar. 

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO

Türkiye ve Fethiye’nin turizm değerlerinden Ölüdeniz Mahallesi’nde, Hisarönü Mevkii’ndeki kavga korona virüsünü unutturdu. 2 grup arasında başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından barlar sokağı adeta arenaya dönüştü. Barlardaki onlarca turistin cep telefonları ile görüntüleyip, sanki boks maçı anlatırcasına espriler yapması turizm adına derin üzüntü verdi. Vatandaşlar, “Bindiğimiz dalı kesiyoruz. Bu kavgalara neden olanlar, turizmi olumsuz etkiliyor” ifadelerini kullandılar. 

Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesi Hisarönü Mevkii’ndeki barlar sokağında, gece saatlerinde meydana gelen kavga koronayı unutturdu. 2 grup arasında önce bir barın içinde çıktığı iddia edilen kavga, daha sonra sokağa taştı. Bardan dışarıya çıkarılan grup, sokakta birbirine girince barlar sokağı arenaya döndü. Çevredeki barlardan bu kavgayı izleyen yerli ve yabancı turistler, cep telefonlarıyla görüntülediler. Pandemiyi dikkate almadan kavgaya karışanlar, barlar sokağını arenaya çevirdiler. Yumrukların havada uçuştuğu, tekme ve tokatların art arda geldiği; ayırmak için araya girenlerin de başarılı olamadığı kavga dakikalarca sürdü. Onlarca yerli ve yabancı turist, cep telefonları ile kavgayı görüntülerken, bazı turistlerin sanki bir boks maçını anlatır gibi bağırdıkları da görüntülere yansıdı. 

Bu görüntülerde “Vur vur”, “Uyuyor” şeklinde çığlıklar atılırken; kavgaya bazı yabancı turistlerin de karıştığı iddia ediliyor. Böylesine salgında yaşanan kavganın sonunda, iki kişinin yaralandığı öğrenilirken; ihbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri gönderildi. Yaralılara sağlık görevlileri müdahalede bulunurken, olaya jandarmanın el koyduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. 

Erdoğan Karagöz

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN