'Her zaman halkımızın yanındayız' 

Son günlerde korona virüsü nedeniyle bazı kişiler gıda ve temizlik ürünlerini çok yüksek fiyata satmaya çalışmıştı. Her zaman doğal ve sağlıklı ürünleri ile Fethiye halkına hizmet sunan Atatürk Orman Çiftliği Fethiye Şubesi, krizi fırsata çevirmeye çalışanlara inat çizgisinden ödün vermiyor. 

PAYLAŞ

“Evimize götürmeyeceğimiz hiçbir ürünü satmıyoruz ve raflarımızda bulundurmuyoruz” ilkesini benimseyen Atatürk Orman Çiftliği Fethiye Şubesi, hiçbir ürününün fiyatına zam yapmadı. Özellikle bazı satış yerlerinde kolonya bulunmaz ya da çok aşırı fiyatlardan satılırken; zeytin kolonyasının 14.90 TL’ye satıldığı kaydedildi. Öte yandan Et ve Süt Kurumu’ndan temin edilen etlerde bahar kampanyası olduğu belirtilirken, devlet kontrolünde üretilen etlerin taze ve helal kesim yapılarak halka sunulduğu ifade edildi. 

Atatürk Orman Çiftliği Fethiye Şubesi Mağaza Müdürü Tansu Onaylı yaptığı açıklamada, “Ürünlerimiz yüzde yüz doğal, katkısız ve sağlıklıdır. Biz burada eve götürmeyeceğimiz hiçbir şeyi halka sunmuyoruz ve raflarımızda tutmuyoruz. Üzülerek söylüyorum, dünya gündeminin ilk sırasında korona virüsü bulunmaktadır. Burada krizi fırsata çevirmek isteyenler oldu. Fakat biz Atatürk Orman Çiftliği Fethiye Şubesi olarak kesinlikle böyle bir şey düşünmedik. Gerek fiyat gerekse de ürün bulundurma konusunda her zaman halkımızın yanındayız” dedi. 

Tansu Onaylı, “Şu an piyasada çok yüksek fiyatlara ürünler satılıyor. Mağazamızda bulunan zeytin kolonyasını 14.90 TL’den satıyoruz. Korona virüsü bahane ederek fiyatlarımızda artışa gitmedik. Mağazamızda bulunan etler, Et ve Süt Kurumu’ndan gelmektedir. Devlet denetimli bir kuruluş. Tamamen taze ve helal kesim olarak sunulmakta. Krizi fırsata çevirmedik; mağazamızla, ürünlerimizle ve güler yüzlü personelimizle halkımızın hizmetindeyiz” şeklinde konuştu. 


 

Emrullah Gök

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN