Harita ve Kadastro Mühendisleri'nden kan bağışı

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Fethiye Temsilciliği, pandemi sürecinde kan stoklarına katkıda bulunmak amacıyla kan bağışı etkinliği gerçekleştirdi. Düzenlenen organizasyonda temsilcilik üyeleri, Türk Kızılay'ı Fethiye Kan Bağışı Merkezi'nde kan bağışında bulundular. 

PAYLAŞ

Toplumda farkındalık oluşturmak için bu kampanyayı düzenlediklerini belirten Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Fethiye Temsilcisi Birol Güner, amaçlarının salgın döneminde kan stoklarına destek vermek olduğunu söyledi. Üyeler ilk olarak gerekli formu doldururken, daha sonra muayeneden geçtiler. İşlemleri tamamlanan mühendisler, Kovid-19 tedbirleri altında kan bağışı yaptılar.  

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Fethiye Temsilcisi Birol Güner açıklamasında “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi nedeniyle kan stoklarına katkıda bulunmak ve yurtseverlik sorumluluğunda kan bağışı kampanyası düzenledik. Düne kadar bir çok üyemiz ve meslektaşımız ferdi olarak kan bağışında bulunuyordu. Bizde topluma örnek olmak ve kan bağışının önemine dikkat çekmek amacıyla temsilcilik olarak hep birlikte gelip kan bağışında bulunduk. Sağlıklı kan çok önemli, tüm sağlıklı vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyoruz. Kan bağışı organizasyonumuza katılan tüm meslektaşlarımıza ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum” dedi. 
 

Gerçek Fethiye

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN