Hafriyat işlerini Şahin Şirketi üstlendi

Fethiye'de 7 yıldan bu yana başarılı bir şekilde hafriyat işi gerçekleştiren ve giderek büyüyen Şahin Hafriyat, Fethiye Ölüdeniz yolundaki altyapı çalışmalarındaki hafriyat işlemlerini hızla sürdürüyor. 

PAYLAŞ

Fethiye Belediyesi tarafından projesi hazırlanan sıcak asfalt çalışması öncesin de bazı kurumların alt yapı çalışmalarını sürdürdüğü yaklaşık 7 kilometrelik bölümde ki hafriyat işini Fethiyeli iş adamı Taner Şahin’in “Şahin hafriyat” şirketi üstlendi. Ovacık Köprüsü mevkiinden Ölüdeniz yolu girişi ve AVM çevresindeki hafriyat işlemlerini hızla devam ettiren Şahin Hafriyat, vatandaşların mağdur olmaması ve sıcak asfalt yapacak “Tente yapı” için bu yoldaki düzenlemeleri en kısa sürede sonuçlandırmayı hedefliyor. 

Fethiye Taşyaka Mezarlığı ön bölümün de devam eden hafriyat çalışmasında yoldaki parke taşları alınıp sıcak asfalt için zemin düzenleme çalışması gerçekleştiriliyor. Şahin Hafriyat sahibi İş Adamı Taner Şahin, “Belediyemizin yaptığı bu proje bittiğin de Fethiye halkı sonuçtan çok memnun kalacak” ifadelerini kullandı. 

Taner Şahin, “7 yıldan beri hafriyat sektöründeyiz. Fethiye’de geleceğe dair güzel yatırımlar var, iyi çalışmalar yapılıyor. Yol çalışmaları sırasında biraz sıkıntılı dönem yaşansa da bir taraftan esnafın durumu da belli. Ancak bu çalışmalar tamamlanınca her şey iyi olacak. Esnaf arkadaşlar ile burada her gün iç içeyiz. Daha önceden Muğla Büyükşehir belediyesi kanalizasyon çalışmaları daha sonra AYDEM çalışması ve şimdi de Fethiye sıcak asfalt ve parke yenileme çalışması burada devam ediyor. Az önce belirttiğim çalışmalar nedeni ile buradaki işler biraz gecikti. Vatandaş bundan biraz tepkili ama eminiz geleceğe dair çok güzel bir yatırım oluyor. Bittikten sonra bütün esnaflar, Fethiye halkı sonuçtan memnun kalacak. Mutlaka rahat edecekler” dedi. İş adamı Taner Şahin “Ovacık köprüsünden başlıyoruz, Ölüdeniz ışıklarına kadar devam ediyor ve AVM’nin önünde ki bölme tamamen yenileniyor. Bunlar ilk etap daha sonra 22 metrelik yol üzerinde bir sıcak asfalt ve parke yenileme olacak ama şu aşamada en hızlı şekilde bitirebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çabamız şuan da halkı ve esnafı rahat edecek şekilde ki aşamaya getirmektir. Şuan da çevre sakinleri için zor ve sıkıntılı görünüyor, tozu ve toprağı var. Çalışması, gürültüsü var. 20 gün içerisinde bayağı bir aşama kaydetmiş olacağız. İlk etapta 7 kilometrelik sıcak asfalt olacak. Esnaflara sabırlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde en iyi ve hızlı bir şekilde hafriyat işlemlerini bitirmeye çalışıyoruz” dedi. 
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN