Siyaset

Siyaset Haberleri

CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ZEKİ KÖYLÜ, VEDA ZİYARETLERİNDE

CHP Muğla İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Köylü Muğla Milletvekili aday adaylığını açıklamasının ardından veda ziyaretlerine devam ediyor.

MHP’DEN, HIDIR’A AFİŞLİ CEVAP

MHP Fethiye İlçe Teşkilatı, AK Parti Muğla Milletvekili Dr. Mehmet Nil Hıdır’ın sözlerine astığı afiş ile cevap verdi.

MHP’NİN ADAY ADAYI FETHİYE’DE

MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Saim Gürsoy Muğla ilçeleri ziyaretlerine devem ederken, MHP Fethiye İlçe Teşkilatına da ziyarette bulundu. MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Saim Gürsoy partisinin oylarını yükseltmek için aday adaylığı sürecine girdiğini belirterek bütün aday adayları ile kol kola olacağını ifade etti.

SAATCI'DAN SP'YE TAZİYE ZİYARETİ

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, eski Başbabakan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatı nedeniyle Saadet Partisi Fethiye ilçe teşkilatına, yardımcılarıyla birlikte taziye ziyaretinde bulundu.

AK PARTİ FETHİYE İLÇE DANIŞMA TOPLANTISINA DENİZLİ BELEDİYE BAŞKANI NİHAT ZEYBEKCİ DE KATILDI

Ak Parti Fethiye İlçe İstişare Toplantısı cumartesi günü Fethiye Turizm Otelcilik Okulu salonunda yapıldı. Bölüm halinde yapılan toplantının ilk bölümünde 12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde sandık kurulları görevlilerinin çalışma şekilleri anlatıldı.

FETHİYE’DE İLK KADIN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SAADET PARTİSİ’NDEN “SALİHA GÜZEL” OLDU

12 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimlerinde Fethiye’den ilk bayan aday adayı Saadet Partisi Fethiye Kadın Kolları Başkanı Saliha Güzel oldu.

AK PARTİLİ KADINLAR FETHİYE’DE İKİ ÖZEL GÜNÜ BİRLİKTE KUTLAYIP KARANFİL DAĞITTILAR

Mevlit Kandili ve 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Fethiye AK Parti Kadın Kolları Üyeleri Fethiye Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, hasta ve yakınları ile hastane çalışanlarına karanfil dağıttılar.

HIRA, “BAZI ŞEYLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM” DEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi; eski ilçe başkanı ve belediye başkan adayı Yusuf Ziya Hıra gazetecilerin CHP ile ilgili soruları da cevaplandırırken, CHP’nin 12 Haziran genel seçimlerinde büyük bir sürpriz yapacağını da işaret etti.

GÜRBÜZ, “KAMUOYUNU YÖNLENDİRİYORLAR” DEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Fethiye İlçe Başkanı Hamdi Gürbüz, son günlerde Fethiye kamuoyunda çıkan haberler ile ilgili olarak açıklamada bulundu.

DEMOKRAT PARTİ’DE İSTİFA YOK

Demokrat Parti İlçe Başkanlığı’na Atınç Koylu’nun getirilmesinin ardından eski başkan Şakir Kandönmez ile yola çıkan yönetim kurulu üyelerinden bazılarının istifa edeceği haberlerinin doğru olmadığı Demokrat Parti’de bir istifa olayının yer almadığı, partiye daha çok katılımın beklendiği ifade edildi.

MUHTARLAR HASAN ÖZYER’İ MİLLETVEKİLİ GÖRMEK İSTİYORLAR

Haziran ayında gerçekleştirilecek olan Genel Seçimlerde Fethiye’deki bazı Köy Muhtarları genel seçimlerde geçmiş dönemde Fethiye’nin her köşesinde hizmetleri bulunan 20-21 dönem Muğla Milletvekili Hasan Özyer’in yeniden aday olmasını istediklerini dile getirdiler.

DEMOKRAT PARTİ’DE BEKLENMEYEN İSTİFA

Demokrat Parti Fethiye İlçe Başkanı Şakir Kandönmez görevinden istifa etti. Kandönmez istifasını ilçe teşkilatında yaptığı basın açıklaması ile duyurdu. Kandönmez’in basın açıklamasına Demokrat Parti İl Başkanı Erdal Eroğlu’da katıldı.

TÜRKAN; “SAATCI KENDİ İKTİDARLARINDA BU SORUNLARI NİYE ÇÖZMEDİ”

Ak Parti Fethiye İlçe başkanı Mustafa Ali Türkan; Fethiye’de görev yapan gazeteciler ile birlikte Paşa Kebab’ta bir araya geldi.

FETHİYE’DE DP’NİN YENİ İLÇE BAŞKANI ATINÇ KOYLU OLDU

Demokrat Parti’de Şakir Kandönmez’in istifasının ardından yönetim kurulu bir araya gelerek yeni ilçe başkanını belirledi.

Toplam 1629 haber.